Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-02-20; 11:11:31 | Kultura
Grupa Eliksir porwała seniorów w poetycką podróż
"Dojrzała miłość" to tytuł wieczoru poezji Radomskiej Grupy "Eliksir", która wystąpiła 19 lutego 2019 roku w Centrum Aktywności Seniorów przy ul. Traugutta.Grupa zaprezentowała się w składzie: Zofia Falkiewicz, Anna Łęcka, Majka Sotowicz, Nina Ślifirczyk, Grażyna Ziętek.

Poetki wprowadziły widownię w piękny świat miłości czytając swoje wiersze. Wieczór, swoim śpiewem, uświetnili uczniowie z V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta: Wiktoria Witkowska i Stanisław Chrzanowski, którzy wystąpili pod opieką Pani Agnieszki Gierwatowskiej. Młodzież to laureaci tegorocznej edycji konkursu "Zakochana piosenka" organizowanego od 10 lat przez Liceum.

Publiczność jak zwykle nie zawiodła. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca.

Przez 12 lat istnienia Grupa Poetycka "Eliksir", działająca na co dzień w "Łaźni" Klubie Środowisk Twórczych i Galerii, zdobyła serca radomian, którzy chętnie uczestniczą w ich wieczorach poezji. Najwierniejsi fani Grupy będą mogli się z nią spotkać w "Łaźni" już 16 maja.

AG
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft