Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-02-25; 11:34:33 | Kultura
Nikt nie jest doskonały! Komedia w gwiazdorskiej obsadzie już 3 marca w Radomiu
Po raz kolejny w sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Joanna Moro,Jacek Rozenek,Dominika Łakomska oraz Zdzisław Wardejn wystąpią przed radomską publicznością już 3 marca w komedii "Nikt nie jest doskonały". Bilety wciąż są w sprzedaży!

"Nikt nie jest doskonały" to komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa „Nikt nie jest doskonały” został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała: ależ faceci nie piszą romansów! I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona.Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa „MJW”- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę… Sic! Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest… Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że… wyjścia nie ma… Leon musi przebrać się za kobietę!


Obsada:
MARTA CHODOROWSKA/MAGDALENA WALIGÓRSKA/ JOANNA MORO w roli pięknej Harriet Copeland
WOJCIECH BŁACH/JACEK ROZENEK to uroczy, statystycznie nieśmiały Leonard

MICHALINA SOSNA/DOMINIKA ŁAKOMSKA w roli żywiołowej nastolatki Dee Dee

ZDZISŁAW WARDEJN/STANISŁAW BANASIUK to Dziadek Gus, rubaszny i zabawny


Czas trwania spektaklu - 120 min ( w tym jedna przerwa)


Bilety w cenie 70, 80, 90zł do nabycia:

www.biletyna.pl www.kupbilecik.pl www.eBilet.pl

Biuro Podróży BIG HOLIDAY

- rezerwacje grupowe – Idea Art tel. 519 - 770 – 303 lub 48 37 99 525

Data:03.03.2019 godzina 17:00
Sala Radomskiej Orkiestry Kameralnej wejście od ulicy Żeromskiego

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft