Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-04; 09:41:43 | Kultura
3400 nowych książek... elektronicznych w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do 2102 publikacji elektronicznych na platformie zasobów edukacyjnych IBUK Libra.

Serwis IBUK Libra, należący do Wydawnictwa Naukowego PWN, umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy najnowszych publikacji naukowych, popularnonaukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy oraz beletrystyki. Platforma udostępnia książki w wersji elektronicznej. Nie wymaga specjalnego oprogramowania, a katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej. Książki czytać można online, 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca: na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie.

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia e- książki zespół IBUK Libra oraz przygotował dla swoich użytkowników niespodziankę. W okresie 3-17 marca br. udostępnione zostaną dla Państwa dodatkowe publikacje. Łącznie 3400 nowych tytułów z kategorii: „literatura faktu”, „literatura kobieca” oraz „kryminał, sensacja, thriller”. Zapraszamy do biblioteki po szczegółowe informacje i indywidualny kod dostępu.

W ten sposób biblioteka przyłącza się do świętowania tygodnia książki elektronicznej, który odbywa się w dniach 3 - 9 marca 2019 r. Tydzień e-książki po raz pierwszy zorganizowany został w 2004 r. przez kanadyjską pisarkę Ritę Toews. W MBP chcemy również promować nowoczesne metody obcowania z literaturą i pokazać, że nasza biblioteka jest miejscem styku tradycji i nowoczesności, gdzie obok papierowej wersji książki czytelnicy mogą wypożyczać płyty cd, pliki mp3 czy książki z wirtualnej czytelni IBUK LIBRA.

Bibliotek zaprasza do Wypożyczalni i Czytelni Zbiorów Multimedialnych ul. Piłsudskiego 12, parter, pok. 18.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft