Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-05; 09:53:14 | Radom
Areszt za kradzież rozbójniczą
W ręce policjantów z Komisariatu Policji II w Radomiu wpadło trzech mężczyzn po kradzieży rozbójniczej na pracowniku ochrony jednego ze sklepów na terenie Radomia. Decyzją sądu najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na ulicy Słowackiego w Radomiu. Trzech mężczyzn chciało ukraść odzież i alkohol. Gdy zauważył to pracownik ochrony i chciał interweniować został przez sprawców pobity. Udało mu się jednak ująć jednego ze sprawców i trafił on w ręce policjantów. Po zgłoszeniu tego przestępstwa wyjaśnianiem sprawy zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu II, którzy ustalili pozostałych dwóch mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo.

W tej sprawie zatrzymano trzech mieszkańców Radomia w wieku 20, 21 i 29 lat. Wszyscy trafili do policyjnej celi, po czym zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzuty kradzieży rozbójniczej. Następnie doprowadzono ich do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zatrzymani najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft