Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-07; 07:18:26 | Radom
Międzypokoleniowe śpiewanie pod hasłem "Być kobietą..."
W czwartek 7 marca, w Centrum Aktywności Seniorów, społeczność V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta organizuje spotkanie z okazji Dnia Kobiet pt. "Być kobietą...". Będzie to wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie.

- Chcemy pamiętać o naszych Seniorach i podkreślać, że są dla nas ważni. Spotkanie w podobnej formie przygotowaliśmy kolejny raz dla radomian na Dzień Babci i Dziadka, tym razem w Centrum. Widać i słychać było, że impreza spodobała się obecnym tam Seniorom. Wtedy były szlagiery z dawnych lat, a teraz, ze względu na wyjątkowy dzień, przygotowaliśmy piosenki o kobietach. Słowa będą na ekranie, Pan Rafał Balicki zasiądzie przy fortepianie, a Uczennice VLO będą razem z obecnymi Gośćmi śpiewać - podkreśla Agnieszka Gierwatowska, nauczycielka V Liceum i pomysłodawczyni spotkania.

Jak dodaje: - Wspólnie powspominamy i zaśpiewamy m.in. "Małgośkę", "Najwięcej witaminy", "Być kobietą, być kobietą", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Siedem dziewcząt z Albatrosa", czy "Przez twe oczy zielone". Okazuje się, że utworów o kobietach jest dużo i wybór był trudny. Zaplanowaliśmy ponad 20 piosenek i mam nadzieję, że Seniorzy zechcą tak spędzić wieczór z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Zapraszamy 7 marca (czwartek) o godz.16.00 do Centrum Aktywności Seniorów przy ul.Traugutta 31/33 w Radomiu. Wstęp wolny.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft