Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-07; 07:40:45 | Radom
Trzy osoby zatrzymane i aresztowane w związku z posiadaniem narkotyków
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty m.in. za posiadanie narkotyków. Wobec wszystkich sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na czas trzech miesięcy.

Zatrzymanie tych osób to efekt prowadzonego przez policjantów rozpoznania środowiska związanego z narkotykami. Funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową radomskiej Policji w ostatnich dniach zatrzymali trzech mieszkańców gminy Pionki. Mężczyźni są w wieku 27, 35 i 42 lat.

W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych u 35-latka policjanci zabezpieczyli 27 gramów marihuany, kilkadziesiąt paczek papierosów i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy oraz maszyny do krojenia i suszenia tytoniu. Mężczyzna miał również zestawy wędkarskie i rowery, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie policjanci zatrzymali 27-latka, który posiadał amfetaminę i marihuanę, wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy, a także maszynę do nabijania gilz papierosowych. Na tym sprawa się jednak nie zakończyła – policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dotarli także do 42-letniego mieszkańca gminy Pionki, który jak ustalili wprowadzał środki odurzające do obrotu. Funkcjonariusze zabezpieczyli również u niego wyroby bez polskich znaków akcyzy.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty m.in. posiadania środków odurzających, handlu nimi oraz posiadania wyrobów tytoniowych bez wymaganych przepisami znaków akcyzy. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec nich tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - informuje Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft