Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-07; 17:39:23 | Radom
Poznaliśmy najpopularniejszego dzielnicowego
Aspirant sztabowy Artur Bednarski z Komisariatu III Policji w Radomiu został "Najpopularniejszym dzielnicowym 2018 roku". Uzyskał najwięcej głosów w ankietach wypełnianych przez mieszkańców Radomia.

Drugie miejsce zajął młodszy aspirant Jarosław Szczepaniak z KP II, a trzecie młodszy aspirant Marcin Stępień z KP III.

– Jesteście państwo policjantami pierwszego kontaktu i to wy macie najlepsze relacje z mieszkańcami. Często występujecie w roli psychologów, pedagogów czy mediatorów. To dzięki wam możemy w naszym mieście czuć się bezpiecznie. Za to wszystko pragnę podziękować i pogratulować zwycięzcom – mówiła wiceprezydent Katarzyna Kalinowska, wręczając laureatom nagrody wspólnie z pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu, podinsp. Robertem Hodio.

Aspirant sztabowy Artur Bednarski jest dzielnicowym na osiedlu Południe i jak sam przyznaje, nie spodziewał się takiego wyróznienia. – To sukces całego komisariatu - podkreślił. - Pracuję na Południu od dziesięciu lat. Znamy się mieszkańcami, pomagamy sobie wzajemnie, a przede wszystkim możemy sobie zaufać. To buduje najlepszą możliwą relację - powiedział zwycięzca plebiscytu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft