Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-07; 17:45:29 | Radom
Rekordowy finał WOŚP w Radomiu
Prawie 410 tysięcy złotych zebrano podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu. To kwota o ponad 70 tysięcy większa niż podczas zeszłorocznego finału.

- Finał Wielkiej Orkiestry znów okazał się rekordowy. Myśleliśmy, że wynik z zeszłego roku został już mocno wyśrubowany, a okazało się, że w tym roku zebraliśmy jeszcze więcej pieniędzy. Serdecznie dziękuję 350 wolontariuszom oraz wszystkim radomianom za okazane wsparcie. We wspólne finałowe granie włączyło się wiele instytucji, szkół, restauracji oraz osób prywatnych, co wpłynęło na tegoroczny rekordowy wynik zbiórki – mówił podczas podsumowania radomskiego finału Bartosz Bednarczyk, szef sztabu WOŚP w Radomiu.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. - Wszystkim radomianom, którzy wrzucili choćby symboliczną kwotę do puszki chciałbym gorąco podziękować. Pamiętajmy, że do naszych szpitali każdego roku trafia sprzęt o większej wartości niż kwota, jaką wrzucamy do puszek. Pamiętam, że trochę narzekaliśmy, że tegoroczny finał przypada na niehandlową niedzielę, że pogoda była nieprzyjemna, ale to co pokazali radomianie jest przepiękne. Wierzę, że już co roku będziemy bić rekordy – powiedział Jerzy Zawodnik, zastępca prezydenta Radomia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft