Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-15; 09:12:36 | Radom
Nagroda za świąteczną iluminację wręczona
Sześć radomskich organizacji pozarządowych otrzyma sprzęt AGD, który miasto wygrało w plebiscycie „Świeć się z Energą”. Po raz trzeci z rzędu Radom zdobył tytuł „Mistrza Województwa”, zwyciężając w regionalnym etapie głosowania na najpiękniejszą świąteczną iluminację. Tym samym, podobnie jak w dwóch ostatnich latach, do radomskich organizacji pozarządowych trafi sprzęt AGD o wartości 10 000 zł.

- Po raz trzeci dziękuję wszystkim radomianom, którzy mocno zaangażowali się w akcję. Zwycięstwo w etapie regionalnym udowadnia, że Radom jest postrzegany jako miasto z pięknymi świątecznymi dekoracjami. Kolejni raz mieszkańcy pokazują, że są dumni zarówno ze swojego miasta jak i iluminacji, którą mieli okazję podziwiać na deptaku. To sukces, dzięki któremu kolejne stowarzyszenia otrzymają sprzęt AGD i będą mogły jeszcze lepiej realizować swoje misje – mówił odbierając nagrodę i przekazując ją organizacjom pozarządowym prezydent Radosław Witkowski.

W tym roku sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych trafi do sześciu radomskich organizacji pozarządowych, prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej. Otrzymały go: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niewidomym i Niedowidzącym „Nadzieja”, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Polski Związek Głuchych, Polski Związek Niewidomych, Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” i Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym "DO CELU" - wylicza radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft