Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-15; 15:04:42 | Radom
Tunel na Słowackiego zamkniety dla pieszych
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z kolejnym etapem budowy węzła drogowego na trasie N-S, od dnia 18 marca 2019 roku (poniedziałek) będzie zamknięty tunel dla pieszych pod linią kolejową przy ulicy Słowackiego. Przejście będzie możliwe tylko przez wiadukt.

Przejście podziemne zostanie zamknięte, ponieważ wykonawca budowy trasy N-S rozpoczyna kolejny etap realizacji węzła drogowego przy wiadukcie. Z tego powodu piesi nie będą mogli poruszać się odcinkiem dawnej bocznej jezdni ulicy Słowackiego, biegnącej wzdłuż wiaduktu(pomiędzy ulicą Czachowskiego a torami).

Dla pieszych zostało w zamian wyznaczone przejście przez wiadukt na ulicy Słowackiego (wydzielonym betonowymi barierami pasem po południowo-zachodniej stronie jezdni). Ruch rowerów zostanie tam dopuszczony w późniejszym terminie. Do tego czasu rowerzyści będą mogli przejeżdżać przez wiadukt na ogólnych zasadach ruchu drogowego - tak jak odbywało się to dotychczas.

MZDiK apeluje o zwracanie uwagi na tablice informacyjne, ustawione przez wykonawcę inwestycji po obydwu stronach wiaduktu oraz o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft