Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-18; 09:30:16 | Radom
Ruszył nabór do przedszkoli
W poniedziałek, 18 marca rozpoczął się nabór do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Wzorem lat ubiegłych prowadzony jest przy wsparciu systemu elektronicznego z wykorzystaniem jednolitych kryteriów.

Do przedszkoli oraz oddziałów wychowania przedszkolnego zlokalizowanych w szkołach podstawowych dzieci zapisywane są jeden raz na cały etap edukacji przedszkolnej w danej placówce, tj. od 3 do 6 roku życia. W latach kolejnych rodzice składają jedynie deklaracje dotyczące kontynuowania edukacji przedszkolnej. W przypadku ubiegania się o miejsce w innym przedszkolu niż to, do którego uczęszcza wychowanek, dziecko bierze udział w naborze elektronicznym.

Rodzice mogą ubiegać się o przyjęcie dziecka do maksymalnie trzech wybranych przez siebie przedszkoli lub szkół podstawowych. Czas na rejestrację w systemie wniosków o przyjęcie dziecka oraz złożenie wymaganych dokumentów rodzice będą mieli od 18 marca do 1 kwietnia. 5 kwietnia zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych, a w dniach od 8 do 15 kwietnia rodzice będą musieli potwierdzić wolę zapisu dziecka. Rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 20 maja.

Oferta radomskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także szczegółowe informacje na temat zasad i terminów naboru są dostępne na stronie: https://naborp-kandydat.oswiatawradomiu.pl/radom/News - informuje radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft