Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-19; 09:23:06 | Radom
Pracownik socjalny prosi o pieniądze? To jest oszust!
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu informuje, iż pracownicy socjalni przychodzący do domu na wywiad środowiskowy zawsze muszą mieć przy sobie legitymację służbową i okazać ją osobie z którą przeprowadzany jest wywiad.

- Taka sytuacja dotyczy szczególnie sytuacji, gdy pracownik odwiedza środowisko po raz pierwszy, bądź gdy mieszkaniec sam nie zgłaszał potrzeby spotkania z pracownikiem - informuje MOPS. Ponadto w żadnym wypadku pracownicy socjalni nie proszą o pieniądze. - W sytuacji, gdy w Państwa domach pojawią się osoby podające się za pracowników pomocy społecznej i nie będą miały przy sobie legitymacji służbowej należy powiadomić policję. Mogą to być oszuści, którzy będą chcieli nas okraść - czytamy w komunikacie MOPS.

W razie wątpliwości tożsamość pracownika socjalnego można potwierdzić w odpowiednim Zespole Pracy Socjalnej lub w siedzibie Ośrodka osobiście, bądź telefonicznie pod numerem 48 360 84 88.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft