Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-19; 13:31:20 | Radom
Nordic Walking dla aktywnych
Prezydent Miasta Radomia zaprasza do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych „Nordic Walking”. Będą one organizowane od 1 kwietnia do 28 czerwca w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.

Zapisy chętnych będą prowadzone od 20 do 27 marca w Biurze Sportu Urzędu Miejskiego w Radomiu pok. 73 A (parter), wejście od ul. Żeromskiego, w godz. 8.00-16.30.

Zajęcia będą się odbywały w radomskich parkach, minimum jeden raz w tygodniu (60 min), w 15-20 osobowych grupach. Nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń będą czuwać profesjonalni instruktorzy posiadający stosowny certyfikat. W zajęciach może uczestniczyć każda osoba, która nie ma przeciwwskazań do tego rodzaju aktywności.

„Nordic Walking” to zajęcia sportowo - rekreacyjne polegające na grupowych spacerach z kijkami nordic walking. Regularne chodzenie z kijkami poprawia pracę układu oddechowego i sercowo-naczyniowego oraz wzmacnia stawy.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft