Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-20; 14:20:59 | Radom
Władze Radomia ws. zaległości finansowych przy realizacji filmu
Władze Radomia interweniują w sprawie zaległości finansowych producenta filmu Klecha wobec statystów i innych osób lub podmiotów pracujących przy jego realizacji.

O finansowych zaległościach poinformował prezydenta m.in. właściciel jednej z podradomskich firm, któremu producent filmu jest winny ponad 53 tys. złotych.

Przypomnijmy, że decyzją radnych miasto wsparło finansowo produkcję filmu, a miejska placówka Resursa Obywatelska została jego koproducentem. W piśmie skierowanym do producenta filmu Andrzeja Stacheckiego, prezydent Radosław Witkowski prosi o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji oraz przedstawienie możliwości uregulowania zaległości. Przypomina jednocześnie, że Resursa Obywatelska wywiązała się z planowanego współfinansowania filmu.

Prezydent wystąpił jednocześnie do przewodniczącej Rady Miejskiej z prośbą o włączenie do porządku obrad na sesji 25 marca dyskusji na temat powstałych sytuacji. Poprosił, by na sesję został zaproszony producent filmu "Klecha Andrzej Stachecki i reżyser Jacek Gwizdała.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft