Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-23; 09:12:25 | Radom
Będą nowe tablice i biletomaty na przystankach
10 nowych biletomatów oraz 20 tablic Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej pojawi się przy radomskich przystankach. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił kolejny przetarg w ramach projektu multimodalnego.

Biletomaty mają stanąć między innymi na pętli na Zamłyniu, na Gołębiowie i przy ulicy Warszawskiej. Elektroniczne tablice zawisną również przy przystankach, z których często korzystają pasażerowie, np. na Wernera, Grzecznarowskiego czy Reja. MZDiK czeka na oferty do 25 kwietnia.

Jest to już trzeci z przetargów w ramach projektu multimodalnego. MZDiK czeka na oferty w przetargach na zakup autobusów elektrycznych wraz z ładowarkami oraz na zakup wiat i słupków przystankowych. Kolejne zamówienia będą dotyczyły budowy dróg dla rowerów oraz przebudowy parkingu wielopoziomowego przy ulicy Kelles-Krauza.

Przypomnijmy, że projekt multimodalny jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Łączna wartość projektu to około 71 mln zł, a unijne dofinansowanie wynosi ponad 56 milionów złotych.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft