Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-03-26; 18:32:23 | Radom
Będzie objazd autobusów 14 i 24
W związku z budową wiaduktu na alei Wojska Polskiego, w dniach od 28 do 30 marca 2019 roku (od czwartku do soboty) autobusy linii 14 zostaną wycofane z odcinka trasy do Sadkowa. W zamian będą tam wydłużone wybrane kursy linii 24.

Wszystkie kursy linii 14 w tym rejonie będą wykonywane prosto ulicą Lubelską do pętli Sadków / Lotnisko. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków:
Chorzowska / Wrocławska (NŻ) 01 i 02, Chorzowska I (NŻ) 03 i 04, Natolin I (NŻ), Natolin / Szkoła (NŻ), Sadków / Kościół (NŻ) w stałej lokalizacji - w obie strony.

W celu zapewnienia obsługi komunikacyjnej Sadkowa w zamian będą przedłużone wybrane kursy linii 24. Będą one wykonywane stałą trasą do pętli Małęczyn Nowy (ulicą Skaryszewską, przez Janów, ulicami Radomską, Makowską i Lubelską w Małęczynie Starym i Nowym), a następnie prosto ulicą Lubelską w Małęczynie Nowym (bez wjazdu na pętlę Małęczyn Nowy kursami w stronę Sadkowa oraz z wjazdem na nią kursami w stronę Radomia), przez Kiedrzyn, ulicami Lubelską i Poranną w Radomiu (przy ogrodzeniu lotniska) oraz przez Sadków - do stałej pętli.

Na przedłużonym odcinku trasy będą obowiązywały następujące przystanki:
Małęczyn Nowy - w kierunku Sadkowa, przelotowy w sąsiedztwie stałej pętli końcowej; Małęczyn Nowy / Szkolna - w obu kierunkach, przy skrzyżowaniu Lubelskiej i Szkolnej; Sadków / Kościół (NŻ) - w obu kierunkach, pomiędzy ulicą Lubelską a drogą przez Sadków; Sadków II (NŻ) - w obu kierunkach, dotychczasowe przystanki linii 14 w Sadkowie; Sadków I (NŻ) - w obu kierunkach, dotychczasowe przystanki linii 14 w Sadkowie; Sadków - dotychczasowa stała pętla końcowa linii 14.

W dniach 28-30 marca 2019 roku ulegną korektom rozkłady autobusów linii 14 i 24. Są one już dostępne na stronie www.mzdik.pl (w dziale ROZKŁADY JAZDY).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft