Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-02; 09:24:27 | Kultura
Amfiteatr rozkręca się na wiosnę
Od czwartku do niedzieli Amfiteatr ma propozycje dla szerokiego grona odbiorców: entuzjastów offowych spektakli, fanów szalonej Mery, a także najmłodszych melomanów

W czwartek, 4 kwietnia, o godz. 19 na kameralnej scenie dawnej garderoby gwiazd - "Pod 13-tką" - kolejna odsłona cyklu "Ars scaenica". Tym razem Teatr Przedmieście wystawi "Tchnienie". - W tej sztuce każdy znajdzie odbicie swoich najgłębszych tęsknot, pragnień i lęków, swojej wrażliwości i siły. Te filozoficzne rozważania, które odbywają się poprzez dialog aktorów z publicznością zmierzają do postawienia ważnego pytania: czy miłość może nas uwolnić od strachu przed śmiercią?

Premiera spektaklu „Tchnienie” odbyła się 4 listopada 2012 r. podczas festiwalu „Źródła Pamięci. Grotowski- Kantor –Szajna” w Rzeszowie

Bilety po 10 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Liczba miejsc ograniczona. Początek spektaklu o godz. 19 przy ul. Parkowej 1.


W piątek, 5 kwietnia, po raz pierwszy w Radomiu, w Amfiteatrze wystąpi Mery Spolsky - "Ups! Miło było pana poznać". Początek koncertu 5 kwietnia o godz. 20 w Kawiarni Artystycznej przy ul. Parkowej 1.

Bilety po 30 zł w przedsprzedaży, po 35 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru (od pon. do pt. w godz. 9-15). Liczba miejsc ograniczona!

W niedzielę w Kuźni Artystycznej Amfiteatru, przy ul. Daszyńskiego 5, kolejna odsłona cyklu "Wkręć się w muzykowanie". - Tym razem zabierzemy małych melomanów do gorrrącej Brazylii - zachęca Katarzyna Wiśniewska.

Prowadzenie: Kinga Bobienko. Warsztaty o godz. 10 i 12, kupując bilet, wybieracie godzinę zajęć. Wstęp: 10 zł – wejście rodzinne (1 dziecko + 1 dorosły); bilety na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej. Liczba miejsc ograniczona.


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft