Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-02; 14:03:02 | Radom
Ewentualny strajk nie wpłynie na wysokość wynagrodzeń
Wszystkie radomskie placówki oświatowe, mimo zapowiadanego strajku, otrzymają pełną kwotę zarezerwowaną na wynagrodzenia.

- Pula środków na płace pozostająca w gestii dyrektorów szkół nie zostanie zmniejszona. Wszystkie pieniądze przewidziane na wynagrodzenia zostaną w całości przekazane do placówek. Rozumiemy postulaty nauczycieli i nie możemy pozwolić na to, by podjęta przez nich słuszna walka, w jakikolwiek sposób obróciła się przeciwko nim. Szczegóły będziemy uzgadniać z dyrektorami placówek i związkami zawodowymi - zapowiada prezydent Radosław Witkowski.

Przypomnijmy, że decyzją prezydenta został powołany zespół, w którego skład wchodzą m.in. przedstawiciele Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego, dyrektorzy kilku szkół i przedszkoli oraz związkowcy. Głównym celem zespołu jest monitorowanie sytuacji w placówkach oświatowych w celu zapewnienia dzieciom opieki w czasie strajku. Najbliższe posiedzenie zespołu jest zaplanowane na czwartek - informuje radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft