Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-05; 07:20:17 | Radom
Dzieci urzędników w czasie strajku nauczycieli mogą przyjść do pracy z rodzicami
W czasie strajku nauczycieli, pracownicy Urzędu Miejskiego w Radomiu, mający problem z zapewnieniem swoim dzieciom opieki, będą mogli przyjść do pracy wraz z nimi.

Tak zdecydował prezydent Radosław Witkowski. - Tak jak z dużym zrozumieniem patrzymy na protest nauczycieli i ich postulaty, tak też doskonale rozumiemy, że strajk może być też problemem dla rodziców, którzy być może nie będą mieli możliwości zapewnienia dzieciom opieki. Dlatego zachęcam również innych pracodawców, by wzorem naszego magistratu, tam gdzie jest to możliwe i bezpieczne, zezwolili pracownikom na przyjście do pracy wraz ze swoimi pociechami. To sytuacja wyjątkowa, w której musimy wykazać wzajemne zrozumienie i solidarność - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Dyrektorzy radomskich placówek oświatowych informują rodziców o planowanej akcji strajkowej. Jednak to, ile osób przystąpi do strajku w poszczególnych przedszkolach i szkołach oraz jak wyglądają możliwości zapewnienia dzieciom opieki będzie wiadomo dopiero w poniedziałek rano - informuje Janusz Kalinowski z Kancelarii Prezydenta.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft