Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-05; 15:53:36 | Radom
Jak będzie wyglądała Radomska Karta Miejska?
Trzydzieści prac zostało zgłoszonych w konkursie na grafikę przeznaczoną do wykorzystania na Radomskiej Karcie Miejskiej. Pod ocenę komisji było poddanych 28, które spełniły wymogi formalne. Spośród nich zostało wybranych 10 najlepszych. Teraz na te prace będą mogli głosować internauci. Głosowanie na Facebooku potrwa od 8 do 15 kwietnia.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji przygotowuje się do zamówienia nowych kart miejskich, ponieważ nakład dotychczasowych powoli się już wyczerpuje. Jest to więc dobra okazja, aby pojawiły się na nich nowe motywy graficzne, opracowane i wybrane przy współudziale pasażerów. Warto zaznaczyć, że ogólny wzór obu stron Radomskiej Karty Miejskiej pozostanie bez zmian - konkurs dotyczy jedynie zdjęcia lub grafiki, które znajdują się na awersie elektronicznego biletu. Do tej pory były to dwa ujęcia autobusów na placu Corazziego, fotografia gmachu Urzędu Miejskiego oraz kolorowa grafika promocyjna Radomia.

Na ogłoszony przez MZDiK konkurs wpłynęło 30 prac. Dwie nie zakwalifikowały się do oceny przez komisję konkursową (jedna z powodu wymiarów niezgodnych z regulaminem, druga z powodu dostarczenia jej po terminie). Do kolejnego etapu konkursu przeszło 10 prac, na które będą teraz mogli głosować internauci. Głosowanie na Facebooku Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji będzie możliwe od 8 do 15 kwietnia. Zgodnie z regulaminem konkursu liczba polubień będzie stanowiła 20 procent ogólnej oceny danej pracy. Ostateczna ocena prac (zsumowanie wszystkich punktów) nastąpi do 19 kwietnia.

Projekty zgłoszone w konkursie prezentujemy w załączniku. Finałowa dziesiątka to projekty nr 5, 6, 7, 9, 14, 15, 23, 26, 27, 28 - informuje mzdik.pl.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft