Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-09; 10:27:59 | Kultura
Wielkie teatralne kucharzenie w Kuźni Artystycznej
W niedzielę, 14 kwietnia, w Kuźni Artystycznej Amfiteatru kolejna odsłona familijnego cyklu "Wkręć się w teatr". Tym razem na scenie - "Wielkie Ciasto!"

Kuchmistrzowie Wielkiej Kuchni zapraszają na uroczystość Wielkiego Ciasta. Jest to wydarzenie niezwykłe, gdyż odbywające się zaledwie raz na 24 lata. Gdy goście przybywają, aby świętować, okazuje się, że wypiek jest niegotowy...

Wielkie Ciasto to kulinarno-magiczny spektakl Teatru Gdynia Głównaopowiadający pełną przygód historię młodego Kowalczyka. Jeden kreatywny reżyser, dwóch zdolnych aktorów, kilka „kuchennych lalek”, garść wyobraźni, łyżka tajemnicy i szczypta dobrego humoru – to przepis na wyśmienitą teatralną zabawę przyprawioną nutą refleksji.

Poruszający wyobraźnię lalkarsko-aktorski debiut reżyserski Piotra Srebrowskiego, inspirowany opowiadaniem J.R.R Tolkiena „Kowal z Podlesia Większego”.

Wstęp: 10 zł – bilet pojedynczy; 30 zł – bilet rodzinny. Bilety na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5.

Spektakle o godz. 10 i 12, kupując bilet, wybieracie godzinę przedstawienia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft