Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-15; 10:37:07 | Radom
Udana przedświąteczna akcja charytatywna
Prawie 8 tysięcy złotych zebrano podczas licytacji pisanek pomalowanych przez znanych radomian w ramach charytatywnej akcji „Stwórz pisankę – pomóż dzieciom”.

Ozdoby przygotowane przez polityków, samorządowców, artystów i dziennikarzy sprzedano w przerwie koncertu Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie chorej na białaczkę Samanty, uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Radomiu.

Za najwyższą kwotę została sprzedana pisanka przygotowana przez prezydenta Radosława Witkowskiego. Za ozdobę przygotowaną przez ministra Marka Suskiego nabywca zapłacił 500 złotych, a za pisankę grupy Lady Pank - 400 złotych.

Przypomnijmy, że charytatywne akcje, z których dochód jest przeznaczany na pomoc dzieciom są organizowane przez miasto zarówno przez świętami Bożego Narodzenia, kiedy to znane osoby malują bombki, jak i przez Wielkanocą, kiedy można wesprzeć szczytny cel kupując ręczne zdobione pisanki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft