Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-19; 05:03:30 | Radom
Kolorowe dni w Bajce
Wiosna zawitała w Bajce na dobre. Od samego rana, w Centrum Nauki i Zabawy Bajka głośno, śmiesznie i radośnie. Ostatnio, nie tylko nasi wychowankowie, ale również dzieci i młodzież z okolic Gołębiowa oraz miasta Radomia, ze względu na strajk w Szkołach i Przedszkolach, czekają na nas już po 7 rano, a o 16 ciężko im wyjść do domu – opowiada z uśmiechem kierownik placówki.

- Cieszy nas fakt, że lubią spędzać z nami czas, uczestniczyć w zajęcia, spotkaniach czy rozmawiać z nami. Nasza świetlica to ich drugi dom, jak często dzieci o niej mówią. To miejsce gdzie mogą znaleźć przytulny kąt, bratnią duszę, wsparcie pedagogiczne, psychologiczne i edukacyjne oraz możliwość dobrej oraz bezpiecznej zabawy. Często trafiają do nas młodzi ludzie stojący na rozdrożu, niewiedzący jaką ścieżkę życia wybrać. Wymagają dużych pokładów uwagi i zaangażowania ze strony pracowników Centrum. W ramach prowadzonych działań oferujemy zajęcia plastyczne, kulinarne, sportowe, rekreacyjne, psychologiczne, rzeźbiarskie, ale także odrabiamy lekcje, robimy eksperymenty, wyjeżdżamy na wycieczki czy warsztaty.

Bajka, mieszcząca się przy ul. Rapackiego w Radomiu od 2008 roku stała się jednostką Caritas Diecezji Radomskiej. Uczestnictwo i korzystanie z jej zasobów dla dzieci i młodzieży jest bezpłatne - informuje Paulina Zalewska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft