Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-23; 09:53:35 | Radomski
Biblioteka zaprasza na ciekawe wydarzenia
W poświątecznym tygodniu Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na szereg wydarzeń.

We wtorek, 23 kwietnia o godz. 17 w filii nr 1, ul. Osiedlowa 9 odbędzie się dyskusja z Grzegorzem Bartosem, Ewą Podsiadły-Natorską, Anną Liwinek i Adrianem Szarym. - Kto czyta - żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce, na jeden żywot jest skazany. Słowa Józefa Czechowicza posłużyły za motto spotkania z radomskimi pisarzami. Będzie można porozmawiać o książce i nie tylko. Moderatorem dyskusji będzie Izabela Krasińska. Spotkanie zorganizowane z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

W środę, 24 kwietnia, o godz. 12:00 w filii nr 16, ul. Barycka 2 odbędą się Opowieści z kuferka babuni – quiz wiedzy o baśniach i bajkach. Spotkanie zorganizowane z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (skierowane do dzieci z II i III klas szkół podstawowych)

Tego samego dnia o godz. 17 w filii nr 6, ul. Kusocińskiego 13 zaplanowany został Dyskusyjny Klub Książki - cykliczne spotkanie przeznaczone dla wszystkich miłośników literatury. Tym razem będziemy dyskutować o książce Tuwim. Wylękniony bluźnierca Mariusza Urbanka.


Filia nr 1, ul. Osiedlowa 9 nagodz. 17 zaprasza na wydarzenie "Wiosna, wiosna, ach to ty...". Wiersze polskich poetów w recytacji aktorów radomskiego teatru Proscenium z muzyką w wykonaniu Krzysztofa Iwańczuka.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft