Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-23; 10:16:54 | Radom
Utrudnienia na linii 23 w Sołtykowie
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przebudową fragmentu drogi powiatowej w Sołtykowie, od dnia 26 kwietnia 2019 roku (piątek) do odwołania (przez około dwa tygodnie) będą występować utrudnienia w kursowaniu linii 23 (kursami do pętli Zenonów).

Przebudowa obejmuje fragment ulicy Radomskiej w Sołtykowie od granicy z Radomiem (przy pętli końcowej Malczew) do skrzyżowania z ulicami Główną i Piaskową (łącznie z wlotami tych dwóch dróg). W podanym powyżej okresie ulica będzie zamknięta dla ruchu kołowego, lecz pracownicy wykonawcy zadania będą warunkowo przepuszczać jednym pasem ruchu autobusy linii 23, wykonujące kursy wariantowe do pętli w Zenonowie i z powrotem. Prowadzone tam roboty drogowe mogą jednak powodować kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu tych autobusów.

Inwestorem zadania w miejscowości Sołtyków (w gminie Skaryszew) jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu nie zarządza żadnymi drogami znajdującymi się poza granicami miasta.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft