Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-24; 08:56:26 | Radom
Areszt dla podpalacza śmietników
Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 18-letniego podpalacza śmietników. Na jednym z radomskich osiedli podpalił osiem wiat śmietnikowych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za uszkodzenie mienia znacznej wartości grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Ustronie. Mężczyzna podpalił w sumie 8 altan śmietnikowych i kilkadziesiąt pojemników na śmiecie. Krótko po tym został zatrzymany przez radomskich policjantów. Sprawca to 18-letni mieszkaniec Radomia, który w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu został doprowadzony do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut uszkodzenia mienia znacznej wartości. Śledczy wnioskowali do sądu o jego tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy - informuje Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft