Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-24; 12:25:33 | Radomski
Przed nami finałowa gala Konkursu Perła Powiatu
Już po raz ósmy poznamy triumfatorów Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego „Perła Powiatu”. Jest to okazja do wspierania działalności gospodarczej i rolniczej oraz promowania innowacyjnych przedsięwzięć i rozwiązań.

Celem konkursu, którego organizatorem jest Starosta Radomski, Waldemar Trelka jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych, mających siedzibę na terenie powiatu radomskiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne w 2018 roku.
Kapituła oceniała zgłoszenia w pięciu kategoriach. Nominację otrzymało wiele firm z naszego regionu, a kandydaci musieli spełniać warunki Regulaminu Konkursu zatwierdzonego przez Zarząd Powiatu Radomskiego.

Zwycięzcy otrzymają Statuetkę i Dyplom Honorowy 26 kwietnia br. na VIII Gali podsumowującej Konkurs w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. W programie m.in.: powitanie gości, wystąpienia okolicznościowe, ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek, występ Zespołu Ludowego Skaryszewiacy oraz recital Ryszarda Rynkowskiego.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft