Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-25; 10:01:58 | Radom
Przed nami otwarcie Wiosny Motocyklowej. Będą utrudnienia w ruchu
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem kolumny motocykli, w dniu 28 kwietnia 2019 roku (niedziela) w godzinach około 11:00-12:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej na Kapturze, Obozisku, osiedlu XV-lecia i w Śródmieściu.

Przejazd w ramach imprezy Wiosna Motocyklowa odbędzie się na trasie sprzed kościoła Matki Bożej Częstochowskiej na Kapturze ulicami Wernera, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Moniuszki i Żeromskiego do placu Corazziego. Może to wiązać się z chwilowym wstrzymywaniem ruchu kołowego przez funkcjonariuszy policji zabezpieczających trasę przejazdu. Może również spowodować kilkuminutowe opóźnienia autobusów wszystkich linii miejskich.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem albo - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu Radomia.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft