Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-04-26; 15:22:45 | Radom
Poznaliśmy zwycięzców konkursu na grafikę RKM
Przemysław Wrochna, Zuzanna Mrowiec-Podeszwa i Ernest Seweryn - to laureaci konkursu organizowanego przez MZDiK na grafikę do wykorzystania we wzorze Radomskiej Karty Miejskiej. Ze względu na to, że prace dwojga pierwszych osób zdobyły identyczną liczbę punktów, postanowiono nie przyznawać drugiego miejsca, tylko dwa pierwsze miejsca ex aequo.

Przypomnijmy, że do konkursu zostało zgłoszonych 30 prac. Ocenie komisji konkursowej zostało poddanych 28, bo dwie nie spełniły wymogów regulaminowych. Spośród ocenianych prac jury, w którego składzie byli przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji oraz Urzędu Miejskiego, wybrało dziesięć najlepszych. Przeszły one do drugiego etapu, czyli do głosowania na oficjalnym profilu MZDiK na Facebooku.

Zgodnie z regulaminem konkursu głosy komisji stanowiły 80 procent całości oceny prac (40 procent za oryginalność oraz pomysłowość, czyli maksymalnie 25 punktów oraz tyle samo za zgodność z tematyką konkursu). Pozostałe 20 procent oceny, czyli maksymalnie 12,5 punktu pochodziło z przeliczenia polubień na Facebooku MZDiK.

Po zsumowaniu punktów przyznanych przez komisję konkursową oraz tych wynikających z polubień na Facebooku okazało się, że dwie prace zdobyły identyczną punktację. Regulamin konkursu przewidywał przyznanie pierwszej i drugiej nagrody oraz opcjonalnie trzeciej. Nie chcąc jednak, aby ktokolwiek w tej sytuacji poczuł się poszkodowany, MZDiK zdecydowało o zwiększeniu budżetu przeznaczonego na konkurs. Postanowiono też przyznać dwie równorzędne pierwsze nagrody i dodatkowo nagrodę trzecią. Otrzymują je:
- Przemysław Wrochna (praca RKM-006): 2500 złotych brutto i roczne bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Radomiu dla uczestnika i jego najbliższej rodziny

- Zuzanna Mrowiec-Podeszwa (praca RKM-026): 2500 złotych brutto i roczne bezpłatne przejazdy komunikacją w Radomiu dla uczestnika i jego najbliższej rodziny

- Ernest Seweryn (praca RKM-015): 1000 złotych brutto i roczne bezpłatne przejazdy wyłącznie dla uczestnika.

źródło: MZDiK
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft