Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-06; 09:37:30 | Radom
Złodzieje rowerów w rękach policjantów
W Kozienicach doszło do obywatelskiego zatrzymania mieszkańca Radomia, sprawcy kradzieży rowerów. Szybka interwencja kozienickich policjantów pozwoliła zatrzymać jego wspólnika. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłą sobotę dyżurny kozienickiej jednostki otrzymał zgłoszenie o obywatelskim zatrzymaniu mężczyzny, który chciał ukraść na terenie Kozienic zabezpieczony linką rower. Po przekazaniu mężczyzny w ręce policjantów zaczęły napływać kolejne zgłoszenia jednostki dotyczące kolejnych włamań i kradzieży rowerów na terenie Kozienic. Funkcjonariusze natychmiast podjęli szerokie działania mające na celu odzyskanie rowerów i zatrzymanie osób, które kradły jednoślady.

Dzięki czujności mieszkańców gminy Kozienice kilka godzin później policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, który wspólnie z kolegą trudnił się tym procederem. Jak się okazało 31 i 32-latek przyjechali z Radomia by dokonać tych kradzieży, a swój łup chcieli sprzedać w swoim mieście. Obaj długo nie cieszyli się zdobyczą z kradzieży, ponieważ policjanci odzyskali skradzione rowery, a złodzieje trafili do policyjnego aresztu.

Mężczyźni przyznali się do stawianych zarzutów. Za włamania i kradzieże rowerów grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy wszystkim właścicielom rowerów, że w Komendzie Powiatowej Policji w Kozienicach można bezpłatnie oznakować swój rower po wcześniejszym umówieniu się z funkcjonariuszami z Zespołu ds. Nieletnich - podkreśla mł. asp. Ilona Tarczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft