Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-09; 09:01:02 | Radom
Kolejne chodniki zostaną wyremontowane
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetargi na remonty kolejnych chodników. Przebudowane mają zostać chodniki na Plantach

Mowa o chodnikach między ulicami Kościuszki i Jaracza, na Żwirki i Wigury - od 11 Listopada do Kusocińskiego oraz na Daszyńskiego - od bloku nr 8 do Sempołowskiej. - To kontynuacja działań rozpoczętych w poprzedniej kadencji, które na pewno będą prowadzone także przez kilka najbliższych lat. Warto też pamiętać, że przy okazji inwestycji realizowanych przez Wodociągi Miejskie również zostanie wyremontowanych kilkadziesiąt chodników. Tak dzieje się teraz na przykład na Plantach - mówi wiceprezydent Konrad Frysztak.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich dwóch lat w ramach „Radomskiego Programu Chodnikowego” zostały wyremontowane chodniki m.in. przy ulicy Warsztatowej, Królowej Jadwigi, Lechickiej, Strzeleckiej, Pustej, Wiejskiej, Witolda, Mazowieckiego, Jasińskiego i Piastowskiej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft