Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-15; 14:20:04 | Radom
Włamywacz w rękach policjantów
Policjanci z Komisariatu III Policji w Radomiu zatrzymali 29-letniego mieszkańca Radomia po włamaniach do piwnic. Odpowie on za 11 włamań, w dodatku za przestępstwa te będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W ostatnim czasie radomscy policjanci otrzymali zgłoszenia dotyczące włamań do piwnic na osiedlu Południe. Wyjaśnianiem tych spraw zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu III, którzy szybko ustalili, że sprawcą tych włamań jest 29-latek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu 11 zarzutów kradzieży z włamaniem. Jak ustalili kryminalni, 29-latek kradł różne przedmioty z piwnic przede wszystkim elektronarzędzia, a następnie sprzedawał je m.in. w lombardach. Śledczy wnioskowali o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu i decyzją sądu mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Za przestępstwa, których się dopuścił będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft