Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-20; 09:55:30 | Kultura
Formacja Rockstepu na podium mistrzostw Europy!
Szkoła Tańca ROCKSTEP ponownie górą. Tancerze Szkoły Tańca mini Formacja ROCKSTEP JUNIOR CREW wywalczyła tytuł wicemistrza Europy IDO HIP HOP 2019. A to nie jedyne osiągnięcie podopiecznych szkoły

W tym roku konkurencja była dużo mocniejsza. Rywalizowało ponad 42 grupy z całej Europy. Drugie miejsce jest więc ogromnym sukcesem radomskich tancerzy.

Kolejnym sukcesem jest wywalczenie finałowego szóstego miejsca przez Formację ROCKSTEP JUNIOR CREW, która składa się z 22 osób. Jest to ogromny progres wychowanków szkoły.

Cieszy także wspaniały poziom tancerzy w kategorii solo dziewcząt 12-15 lat. Anna Kaczkowska wywalczyła 24 miejsce na 138 solistek z całej Europy. - Na całym świecie wzrasta zainteresowanie tańcem wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszyscy zgodnie twierdzą, iż taniec to nie tylko trening, ale przede wszystkim świetna zabawa - podkreśla Tomasz Giermuda.

Tancerze ze szkoły Tańca ROCKSTEP stanowią także kadrę na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w październiku 2019 w Niemczech. Stanowią więc wspaniałą wizytówką naszego kraju i miasta na arenie światowej.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft