Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-21; 09:29:20 | Radom
Szukasz pracy? Przyjdź na targi w Pionkach
Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu - Filia w Pionkach organizuje targi pracy, na które serdecznie zaprasza mieszkańców Pionek i okolic.

Szczególne zaproszenie kierowane jest do wszystkich osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży, która chce pracować w wakacje i osób planujących zmianę pracy.

Podczas targów swoje oferty pracy będą prezentować nie tylko pracodawcy z regionu radomskiego, ale całego Mazowsza a także Powiatowe Urzędy Pracy w Radomiu i Kozienicach oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Radomiu.

Zgłosiło się 63 wystawców z 1150 ofertami pracy. Pracodawcy oferują zatrudnienie m.in. w branży medycznej, metalowej, gastronomicznej, mechanicznej, drzewnej i stolarskiej, handlu, edukacji, marketingu, zarzadzaniu, usługach opiekuńczych, elektromechanicznej, mech. precyzyjnej, księgowości, usługach biurowych.

Podczas Targów można będzie od razu wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych a nawet podpisać umowy o pracę, dlatego warto przynieść ze sobą życiorys zawodowy (CV) .

Ponadto porad udzielać będą ZUS i Państwowa Inspekcja Pracy. Targi odbędą się 23 maja 2019 r. do Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach przy ul. Sosnowej 3 w godzinach od 10.00–13.00. Dla uczestników przewidziana jest loteria z atrakcyjnymi nagrodami. TARGI PRACY organizowane są pod Honorowym Patronatem Starosty Radomskiego, Waldemara Trelki.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft