Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-23; 13:16:47 | Radom
Objazd ulicy Zwoleńskiej dla linii 14
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami wodociągowymi na ulicy Zwoleńskiej (inwestycja Wodociągów Miejskich), od dnia 24 maja 2019 roku (piątek) aż do odwołania zostanie wprowadzony objazd dla autobusów linii 14 (wyłącznie w kierunku Sadkowa).

Zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Zwoleńskiej od Kochanowskiego do Kaszubskiej. Autobusy miejskie linii 14 będą w tym okresie kursować objazdem ulicami Długojowską, Pomorską, Kochanowskiego, Puławską, Kaszubską i Lubelską. Podobny objazd jest również zalecany dla innych pojazdów, wyjeżdżających z południowej części Dzierzkowa do ulicy Lubelskiej. Ulica Kochanowskiego na odcinku między ulicami Lubelską a Zwoleńską jest jednokierunkowa.

Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Zwoleńska / Kochanowskiego (NŻ) 01. W zastępstwie uruchomiony będzie przystanek tymczasowy Puławska / Kochanowskiego (NŻ) 01 (pomiędzy Kochanowskiego oraz Nałęczowską).

Trasa linii 14 w kierunku osiedla Południe i Potkanowa nie ulegnie zmianie.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft