Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-05-29; 23:12:09 | Radom
Sporo atrakcji dla rodzin na koniec tygodnia
Zespoły Centrum Aktywności Lokalnej zapraszają rodziny do udziału w wyjątkowych przedstawieniach oraz festyn rodzinny

Zespół dla dzielnicy Śródmieście zaprasza rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na wyjątkowe przedstawienie. W czwartek, 30 maja o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Muzycznych przy ulicy 25 Czerwca 70 wystawiona zostanie baśń „Kopciuszek”. Aktorami w tym wyjątkowym przedstawieniu będą dzieci uczęszczające do Publicznego Przedszkola numer 4. Wstęp jest bezpłatny. Współorganizatorem spotkania jest Zespół Pracy Socjalnej numer 2.

Z kolei zespół Centrum Aktywności Lokalnej dla osiedla Nad Potokiem zaprasza w najbliższy piątek, 31 maja na festyn rodzinny. Impreza odbędzie się na placu zabaw pomiędzy blokami przy ulicy Olsztyńskiej 29 i Sadkowskiej 15. W trakcie festynu przewidziane są występy artystyczne dzieci z Publicznego Przedszkola numer 3 i 17, pokazy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 33, a także liczne konkursy z nagrodami - m. in. konkursy sportowe, na temat bezpieczeństwa, konkurs rodzinny. Będzie można również sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze jazdy motorem, zjeść watę cukrową lub popcorn, poskakać na dmuchanym zamku. Nie zabraknie również atrakcji w postaci malowania twarzy czy robienia tatuażu. Zabawa odbędzie się w godzinach od 14.30 do 17.30.

Festyn współorganizują Zespół Pracy Socjalnej numer 1, Urząd Miejski, radni Rady Miejskiej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu i Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft