Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-06-10; 12:39:06 | Kultura
Dla kogo Radomska Nagroda Kulturalna?
Trzy osoby zostały nominowane do Radomskiej Nagrody Kulturalnej za 2018 rok. Decyzją komisji konkursowej nominacje otrzymali Michał Grabowski, Andrzej Markiewicz i Adrian Szary. Laureata poznamy 30 czerwca 2019 podczas koncertu na placu Corazziego.

Radomska Nagroda Kulturalna wręczana jest od 1998 roku. Jej celem jest eksponowanie najważniejszych wydarzeń kulturalnych z życia miasta i docenianie tych, które w największym stopniu promują Radom, przede wszystkim na forum ogólnopolskim. Nagroda jest przyznawana twórcom, autorom lub organizatorom największego wydarzenia kulturalnego minionego roku lub animatorom życia kulturalnego i osobom, które poprzez swoją działalność kształtują wizerunek Radomia i przyczyniają się do utrzymania jego pozycji na mapie kulturalnej kraju. Wydarzenia brane pod uwagę muszą albo odbywać się w Radomiu, albo być związane z Radomiem, np. poprzez osobę autora.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft