Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-07-14; 23:04:23 | Kultura
Kto będzie dyrektorem Teatru? Magistrat czeka na oferty
Prezydent Radomia ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Kandydaci muszą mieć m.in. wykształcenie wyższe magisterskie, minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy artystycznej związanej z teatrem, filmem lub telewizją, minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu w sferze kultury lub minimum 3-letnie doświadczenie w reżyserii lub kierowaniu produkcją teatralną, filmową lub telewizyjną. Dodatkowo preferowane umiejętności i kompetencje to m.in. doświadczenie przy realizacji międzynarodowych i ogólnopolskich przedsięwzięć artystycznych, doświadczenie w kierowaniu zespołem nie mniejszym niż 30 osób, doświadczenie w pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych oraz doświadczenie w pracy w teatrze i znajomość specyfiki pracy tej instytucji.

Oferty kandydatów, oprócz życiorysu oraz wymaganych dokumentów i oświadczeń, muszą zawierać także autorski, pisemny program realizacji zadań w zakresie bieżącego funkcjonowania i rozwoju Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, z uwzględnieniem możliwości finansowych instytucji, obejmujący okres trzech sezonów artystycznych, począwszy od sezonu 2019/2020, zawierający m.in. model zarządzania, plan rozwoju oraz pozyskiwania pozabudżetowych środków finansowych, plan programowo – artystyczny teatru, w tym zarys repertuaru na dwa kolejne sezony artystyczne dla czterech scen funkcjonujących w teatrze, z uwzględnieniem organizacji kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego.

Na oferty Urząd Miejski czeka do 13 sierpnia, do godz. 12.00. Mają one zostać rozpatrzone do 30 sierpnia - informuje radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft