Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-07-18; 14:48:09 | Radom
Przejedź się najlepszymi autami, jakie jeżdżą po Ziemi
To już druga w tym sezonie impreza motoryzacyjna Devil-Cars na Torze Jastrząb koło Radomia. W najbliższą niedzielę, 21 lipca odbędzie się event dla wszystkich fanów szybkich samochodów. Podczas tego wydarzenia będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut, a tym samym wesprzeć budowę domu dla podopiecznych Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

W sobotę jastrzębskim torem zawładną najlepsze samochody, jakie jeżdżą po naszej planecie – Aston Martin DB9, Ferrari F430, Ford Mustang GT, Lamborghini Gallardo. A to tylko niewielka część z ekskluzywnych marek, które zobaczymy 21 lipca.

Vouchery dostępne są na stronie: https://devil-cars.pl/. Do wyboru będą dwie opcje – samodzielne kierowanie samochodem lub runda po torze jako pasażer. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość nabycia biletu stacjonarnie. Ich liczba będzie jednak ograniczona.
Co ważne, podobnie jak podczas czerwcowego eventu, 10 zł od każdego przejazdu sprzedanego w dniu imprezy zostanie przekazane na rzecz Hospicjum Królowej Apostołów. Wszystkie osoby, które w niedzielę kupią voucher, wesprą więc organizację w budowie Domu Hospicyjnego w Radomiu.

Wydarzenie startuje o godzinie 9.00 i potrwa do 15.00. Wstęp dla obserwatorów jest wolny. Na miejscu każdy zainteresowany będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, nagrać film lub obejrzeć wnętrza wybranych samochodów. Dokładny adres: Autodrom Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb.

Na torze zobaczymy: Ferrari F430, Ferrari Italia, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, KTM X-BOW, Porsche 911 Carrera, Mitsubishi Lancer Evo X , Ford Mustang GT, Subaru Impreza WRX oraz Nissan GTR.

Devil-Cars to firma oferująca przejażdżki luksusowymi samochodami po największych torach Polski. Co weekend, od końca maja do połowy października, odwiedza różne miasta w naszym kraju, wspierając charytatywnie lokalne inicjatywy. W tym sezonie można ich spotkać aż w 15 lokalizacjach. W okolicach Radomia Devil-Cars będzie także 17 sierpnia.

fot. devil-cars.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft