Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-08-07; 14:35:29 | Radomski
Czujne policjantki z drogówki
Policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymały 33-latka, który kierował przywłaszczonym pojazdem mając sądowy zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo okazało się, ze jest poszukiwany.

W poniedziałek policjantki z radomskiej drogówki pełniąc służbę na terenie miasta zauważyły na ulicy 25 - Czerwca kierującego pojazdem marki mercedes, który popełnia wykroczenie w ruchu drogowym. Zatrzymały pojazd do kontroli, a za kierownicą auta siedział 33-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami i jest poszukiwany.

Jakby tego było mało, pojazd którym kierował figuruje w policyjnych bazach jako utracony w wyniku przywłaszczenia.

Pojazd został odholowany na policyjny parking. Natomiast za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym i niestosowanie się do sądowego zakazu policjantki sporządziły wniosek o ukaranie do sądu. Mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary 12 dni pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft