Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-08-12; 09:56:34 | Radom
Policjant po służbie zatrzymał sprawcę kradzieży
Nieletni ukradł ze sklepu alkohol i napoje energetyczne ale zauważył to będący po służbie Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Pionkach i natychmiast zareagował. 14-latek był nietrzeźwy. O konsekwencjach jakie poniesie zadecyduje sąd dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym ze sklepów w Pionkach. Podczas zakupów z rodziną, będący po służbie policjant zauważył, że młody mężczyzna wynosi ze sklepu alkohol i nie płaci za niego. Funkcjonariusz natychmiast zareagował, wybiegł za nim i po krótkim pościgu zatrzymał nieletniego, który ukradł alkohol i napoje energetyczne. Na miejsce wezwał umundurowany patrol i okazało się, że 14-latek jest nietrzeźwy. Dodatkowo jak ustalili funkcjonariusze, nieletni od kilku dni przychodził do tego sklepu i kradł ten sam zestaw przedmiotów, aż trafił na Zastępcę Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Pionkach. Wartość strat jakie spowodował nieletni to kwota kilkuset złotych.

Całość materiałów w tej sprawie zostanie przekazana do sądu dla
nieletnich, który zdecyduje jakie konsekwencje poniesie 14-latek - informuje Justyna Leszczyńska, z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft