Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-02; 09:49:47 | Radom
Czasowe skrócenie trasy linii 8
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przebudową drogi (zadanie Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych), w dniach od 2 do 8 września 2019 roku (od poniedziałku do niedzieli) autobusy linii 8 będą kończyły kursy wariantowe na dawnej pętli w Golędzinie.

Pierwszy etap prac polegających na układaniu nawierzchni bitumicznej na przebudowywanej drodze będzie wiązał się z zamknięciem jej dla ruchu od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 733 w Golędzinie w kierunku zachodnim (w stronę Krzyszkowic). Z tego powodu autobusy komunikacji miejskiej linii 8, wykonujące tamtędy kursy wariantowe, nie będą mogły tymczasowo dojeżdżać do stałej pętli końcowej. Trasa zostanie z tego powodu skrócona do starej pętli końcowej w Golędzinie, zlokalizowanej we wschodniej części tejże miejscowości (naprzeciw boiska).

Zawieszone będzie funkcjonowanie przystanków Golędzin II 15 i 18, Golędzin I 13 i 16 oraz Golędzin (na stałej pętli). W zastępstwie dla linii miejskiej 8 zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek końcowy Golędzin (na dawnej pętli).

Inwestorem przebudowy drogi przez Cerekiew, Zatopolice oraz Golędzin jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu nie zarządza drogami poza granicami administracyjnymi miasta.

Źródło: MZDiK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft