Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-03; 22:20:10 | Radom
Utrudnienia i zmiany podczas Uliczki Tradycji
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z imprezą Uliczka Tradycji, w dniach od 8 września 2019 roku (niedziela) od godziny 8:00 do 9 września 2019 roku (poniedziałek) do około 12:00 wystąpią utrudnienia i zmiany w ruchu w okolicach Resursy Obywatelskiej.

W okresie od 8 września (niedziela) od około godziny 8:00 do 9 września (poniedziałek) do około godziny 12:00 nie będzie można wjeżdżać na odcinek ulicy Struga (od Malczewskiego do Kelles-Krauza), a jedynie w dniu 8 września (niedziela) w godzinach około 8:00-23:00 na południową jezdnię placu Jagiellońskiego (od Witolda do Struga). Będą one zamknięte dla pojazdów i przeznaczone dla uczestników tej imprezy. Można je omijać ulicami Malczewskiego i Kelles-Krauza (w kierunku wschodnim) bądź Witolda, Stańczyka i Malczewskiego (w kierunku zachodnim).

W dniu 8 września (niedziela) w godzinach około 12:00-12:40 odbędzie się wyścig zabytkowych rowerów. Z tego powodu ruch może być chwilowo wstrzymany na ulicach Focha, plac Jagielloński, Witolda, Żeromskiego oraz przecinającej tę trasę ulicy Kilińskiego, co może z kolei spowodować opóźnienia autobusów linii 19.

W dniu 8 września (niedziela) w godzinach około 14:00-14:30 nastąpi przemarsz korowodu w ramach inauguracji tejże imprezy. Uczestnicy przejdą pod nadzorem policji z placu Corazziego ulicami Żeromskiego, Malczewskiego i Struga (odcinkiem jednokierunkowym) - do siedziby Resursy Obywatelskiej. Może to spowodować chwilowe wstrzymanie ruchu na tej trasie oraz kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii 1, 7, 8, 9, 15, 17, 19 i 25.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do znaków lub poleceń osób kierujących ruchem podczas korowodu oraz wyścigu, a w miarę możliwości o omijanie tej części Radomia.

Źródło: MZDiK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft