Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-05; 23:18:09 | Radomski
Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej
W związku z prowadzoną rozbudową drogi powiatowej nr 3507W Taczówek - Taczów - Milejowice powiat informuje, że wykonawca robót firma TRAKT Sp. z o.o. planuje rozpoczęcie robót bitumicznych związanych z ułożeniem warstwy ścieralnej w dniu 9 września 2019 r.

Prace będą wykonywane w trzech etapach przy całkowitym zamknięciu odcinków drogi powiatowej z umożliwieniem dojazdu mieszkańców do posesji.

W pierwszej kolejności zostanie zamknięty odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3506W w m. Gulinek do skrzyżowania z drogami dojazdowymi drogi krajowej S7 w m. Taczów. Ruch tranzytowy będzie odbywał się wyznaczonym objazdem drogami: wojewódzką nr 740 oraz powiatową nr 3506W przez miejscowości Mleczków, Zakrzew, Gulinek zgodnie z oznakowaniem w terenie.

Planowany termin funkcjonowania objazdu ok. 1 tygodnia.

W związku z powyższym prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac budowlanych oraz o zwrócenie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft