Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-11; 11:08:42 | Radom
Seniorzy otrzymali czujniki czadu
Kolejnych sto czujników czadu trafiło do radomskich seniorów. To kontynuacja rozpoczętego w zeszłym roku programu mającego na celu poprawę bezpieczeństwa osób starszych.Czujniki otrzymują osoby, które mają u siebie w mieszkaniu piecyk gazowy lub piec węglowy. Przekazywaniu urządzeń zawsze towarzyszy prelekcja poświęcona zagrożeniom jakie mogą się wiązać z nieprawidłową eksploatacją urządzeń grzewczych. - Jesteście Państwo dla nas bardzo ważni, dlatego inwestujemy w wasze bezpieczeństwo i kolejny raz zakupiliśmy czujniki czadu. Mamy już informacje, że w co najmniej kilku przypadkach czujniki zareagowały na obecność czadu, a straż pożarna potwierdziła, że rzeczywiście było zagrożenie. Dlatego takie działania zamierzamy kontynuować - mówił wręczając seniorom czujniki wiceprezydent Konrad Frysztak.

W zeszłym roku czujniki czadu zostały przekazane nieodpłatnie grupie tysiąca radomian. W tym roku zostało zakupionych 1100 kolejnych tego typu urządzeń. Zgłoszenia zainteresowanych nadal przyjmuje Zakład Doskonalenia Zawodowego, który na zlecenie miasta realizuje program, a także Urząd Miejski w Radomiu (pok. 180 od strony ul. Niedziałkowskiego).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft