Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-13; 16:20:06 | Radom
Iluminacja ratusza już działa
Dobiega końca rewitalizacja ratusza. Trwają jeszcze tylko ostatnie prace wykończeniowe w sali obrad Rady Miejskiej. Reszta pomieszczeń jest już gotowa i kończą się procedury związane z odbiorami. Działa też iluminacja zabytkowego budynku podkreślająca jego architektoniczne walory.

- Ratusz rzeczywiście wygląda pięknie. Już niedługo podobnie będzie też wyglądała kamienica Deskurów. Mam nadzieję, że z biegiem czasu nasz rynek będzie coraz chętniej odwiedzanym miejscem - mówi wiceprezydent Konrad Frysztak.

Już w październiku do odnowionego budynku będą mogły się przeprowadzić m.in. Biuro Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej, Biuro Działalności Gospodarczej i Zezwoleń oraz Biuro Rady Miejskiej. Pierwsza sesja radomskich radnych w nowej sali obrad będzie mogła się odbyć pod koniec października. W oficynie swoją siedzibę będzie też miała komenda hufca ZHP - informuje radomski magistrat.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft