Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-09-17; 14:11:46 | Radom
Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze
We wtorek rano doszło do kilku zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do wypadku doszło po godz. 8 na ulicy Wyścigowej. Jak ustalono kierująca pojazdem marki ford jadąc od ulicy Kuronia nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z pojazdem marki volvo, którym kierował 27-latek. Do szpitala na badania została przewieziona 60-letnia kobieta kierująca fordem.

Do kolejnego zdarzenia, którego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa doszło po godz. 9 na ulicy Kozienickiej. Kierujący pojazdem marki mazda wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym z naprzeciwka seatem. Kobieta, która kierowała seatem oraz dwóch pasażerów zostało przewiezionych na badania do szpitala.

Natomiast około godz. 10 doszło do zdarzenia, w którym pojazd uderzył w słup oświetleniowy. Pojazd marki volvo, którym kierował 55-latek jadąc ulicą Czarnieckiego i skręcając w prawo nie zachował należytej ostrożności i uderzył w słup. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Justyna Leszczyńska, KMP Radom
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft