Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-01; 10:31:48 | Kultura
Noc Bibliotek przy Kościuszki
Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu przy ul. Kościuszki 5A zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą Noc Bibliotek, którą honorowym patronatem objął MEN, Biblioteka Narodowa, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Narodowe Centrum Kultury.

Tegoroczna, piąta edycja odbędzie się 5 października 2019 r. pod hasłem: "Znajdźmy wspólny język". Uczestnicy będą więc szukać porozumienia, posługując się językiem muzyki a także mową ciała. Zobaczą zakątki biblioteki, których na co dzień nie można obejrzeć. - Postaramy się udowodnić, że biblioteka to nie tylko miejsce, gdzie pożycza się książki, ale też przestrzeń do ciekawego spędzania czasu. Czeka na Państwa flirt literacki, wieczór zagadek i kalamburów oraz familijne kino. Zapraszamy młodszych i starszych – zachęcają organizatorzy.

Start już o godz. 9, można też dołączyć do wydarzeń popołudniowych o godz. 16-tej. Więcej szczegółów na naszej stronie na FB.

Szczegółowy program:
9.00 – 14.00 – Wypożyczalnia Czytelnia: flirtujemy z Markiem Hłaską (każdy Czytelnik, który odwiedzi naszą bibliotekę, będzie mógł – prócz korzystania ze zbiorów – wziąć udział w grze karcianej „Flirt z Hłaską” z cytatami z prozy Marka Hłaski).
16.00 – 16.30 – Czytelnia : Moniuszko znany czy nieznany (kalambury i zagadki muzyczne),
16.30 – 17.00 – Wypożyczalnia Czytelnia – Magazyn: Moniuszko tam i tu : gra biblioteczna połączona ze zwiedzaniem pomieszczeń bibliotecznych na co dzień niedostępnych dla Czytelników,
17.30-19.00 – Czytelnia : Projekcja francuskiej komedii pt „Ptyś i Bill” w reż. A. Charolta i F. Magniera, nakręconego na podstawie serii kultowych komiksów Jeana Roby.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft