Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-01; 10:40:21 | Radomski
Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym
W związku z prowadzoną rozbudową drogi powiatowej nr 3503W Młódnice - Jarosławice - Cerekiew - Radom starostwo powiatowe informuje, że wykonawca robót firma TRAKT Sp. z o.o. planuje prowadzenie robót bitumicznych związanych z ułożeniem warstwy ścieralnej od 4 października do 25 października

Prace będą wykonywane przy całkowitym zamknięciu odcinka drogi powiatowej z umożliwieniem dojazdu mieszkańców do posesji. Zostanie zamknięty dla ruchu odcinek od skrzyżowania z drogą S7 w m. Zatopolice do m. Cerekiew (granica miasta Radom)

Ruch tranzytowy będzie odbywał się wyznaczonym objazdem drogami powiatowymi i drogą krajową nr 12 przez miejscowości Radom, Wolanów, Wawrzyszów, Krzyszkowice, Jaszowice, zgodnie z oznakowaniem w terenie.

W związku z powyższym prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac budowlanych oraz o zwrócenie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe - informuje Mariusz Siczek, Inspektor Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft