Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2019-10-02; 09:00:30 | Radom
Trzy oferty pracy w Straży Miejskiej czekają
Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz pracę w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, lubisz pomagać innym, cenisz sobie czystość i estetykę to możesz zrealizować to wszystko pracując w Straży Miejskiej w Radomiu.

- Zapewniamy stabilne wynagrodzenie wraz z pochodnymi, a dzięki swojemu zaangażowaniu będziesz mógł/mogła przyczynić się do tego, aby nasze miasto było bardziej bezpieczne i panował w nim ład i porządek. Czekamy na Ciebie - zachęca Grzegorz Sambor, Zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Radomiu.

Oferty z wymaganymi dokumentami należy składać do sekretariatu Straży Miejskiej w Radomiu, ul. Moniuszki 9, 26-600 Radom w terminie do 14.10.2019 roku.

Postępowanie kwalifikacyjne rozpocznie się od 14 października 2019 roku. W ramach postępowania kwalifikacyjnego zostaną przeprowadzone testy wiedzy ogólnej, testy sprawdzające sprawność fizyczną kandydata i rozmowa kwalifikacyjna.

Wszystkie informacje na temat naboru w zakładce http://bip.strazmiejska.radom.pl/


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft